קורס השקעות

קורס השקעות מיועד לכל מי שרוצה ללמוד איך להכפיל את הכסף שלו בעסק, בבורסה ובנדל”ן במינימום סיכון ובתשואה מקסימלית.

עסק בעזרת כלים מתאימים תוכל ללמוד איך לפתוח עסק, באיזה תחום כדאי לבחור, איך להכפיל את מחזור המכירות בעסק שלך במינימום עלות ולהרוויח לפחות פי 2 מהשכר הממוצע במשק

בורסה ניתן ללמוד בקלות איך להכפיל כל סכום פי 2 כל 5 שנים ופי 4 כל 10 שנים או איך לייצר תשואה שנתית ממוצעת של כ-20% (כ-15% נטו) באמצעות השקעה במדדים מובילים באמצעות קרנות סל. בנוסף, נלמד בקורס איזה מדד יביא לנו את התשואה המקסימלית בעשור הקרוב מתוך מאות מדדים הקיימים בעולם.

נדל”ן – נלמד איך להשקיע ולהפוך השקעה של 300,000 שקלים היום לסכום של כ-750,000 שקלים בעוד 10 שנים, ואיך, עם סבלנות נוספת, הסכום יגדל ל-1,800,000 שקלים בעוד כ-20 שנה.

רוב בני האדם מקדישים את השנים הטובות בחייהם לעבודה סביב השעון על מנת להרוויח עוד כמה שקלים. יוקר המחיה, שכל הזמן רק עולה, גורם לרוב האנשים לעבוד יותר שעות ועם זאת, עדיין בקושי לגמור את החודש. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מתחילים לחשוב על עצמאות כלכלית, על הכנסה פסיבית, על האפשרות ליצור הכנסה נוספת קבועה, שתעזור להם לחיות בכבוד ולסיים את החודש בפלוס.

המטרה העיקרית של קורס השקעות היא לאפשר לכל אדם שמוכן לעבוד קשה במשך כמה שנים להגיע לעצמאות כלכלית שתאפשר לו לחיות ברווחה גם אם לא ילך לעבודה או שלא יעבוד כמה חודשים (מה שעלול לקרות לכל משפחה בישראל). ברגע שנלמד להגדיל את ההכנסה בכמה אלפי שקלים בחודש, יהיה לנו קל יותר להשקיע בבורסה על בסיס חודשי, ולאחר שצברנו כמה מאות אלפי שקלים מומלץ להשקיע גם בנדל”ן על מנת לפזר סיכונים וליצור הכנסה קבועה. ברגע שנלמד שכסף לא גדל רק בעבודה, אלא גם בבורסה ובנדל”ן, תהיה לנו מוטיבציה לחסוך כמה שיותר כל חודש כדי להכפיל ולשלש את ההון שלנו. כשנקבל החלטה להשקיע חלק מההכנסות שלנו בקניית נכסים ולא בקניית נטלים, אנו נייצר לעצמנו הכנסה פסיבית קבועה שתעניק לנו ביטחון כלכלי.

קורס השקעות – מידע כללי ולוח זמנים

מרצה הקורס: מור קורן  |  10 מפגשים, כל מפגש 4 שעות  |  מיקום: דרך השלום 7 תל-אביב

מפגש 1. בחירת מקצוע – אחת ההחלטות החשובות בחיים היא בחירת מקצוע. זה עניין מהותי אם תרוויח 8,000 שקלים או 18,000 שקלים כל חודש! בקורס תלמד מה חובה לעשות לפני שאתה משקיע את השנים הכי טובות בחייך בלימודי תואר או מקצוע; האם כדאי להיות עצמאי או שכיר; ותקבל כלים שיעזרו לך להתנהל נכון כלכלית על מנת לחסוך אלפי שקלים בכל חודש.

מפגש 2. בורסה מהי בורסה; איפה כדאי לפתוח חשבון כדי להשקיע בבורסה; איך מרוויחים כסף במניות; איך מייצרים תשואה של כ-10%-15% נטו ויותר בכל שנה בהשקעה במדדים מובילים בבורסה באמצעות קרנות סל.

מפגש 3. בורסה – איך מכפילים את התשואה של מדדים מובילים באמצעות קרנות סל; איך להכפיל כל סכום פי 2 בכל כ-5 שנים או איך ליצור תשואה ממוצעת של כ-20% כל שנה. בנוסף נלמד איך להשקיע בצורה בטוחה ולהרוויח גם כשהבורסה נופלת מבלי לסכן את הכסף שלנו!

מפגש 4. בורסה – איך בוחרים ניירות ערך; איך לקנות את המדד ולהשקיע מבלי לשלם עמלת קרן סל. נלמד לזהות ולנתח את מגמות השוק ולבנות תיק השקעות לטווח הארוך.

מפגש 5. נדל”ן תהליך של קניית דירה, איך קונים דירה במחיר מציאה; נלמד איך השקעה של 300,000 שקלים היום תהפוך לסכום של כ-750,000 שקלים בעוד 10 שנים; התנהלות עם שוכרים; איך מוכרים דירה במחיר מקסימלי מעל מחיר השוק.

מפגש 6. נדל”ן תהליך של שיפוץ מקלחת; השכרת דירה; דגשים בחוזה על השכרת נכס; דגשים בהסכם עבודה עם קבלנים; איך להוזיל עלויות של כלים סניטריים (ריצוף, מקלחון, ברזים) בכ-10% ואיך בכ-30%; נדל”ן בחו”ל – למי זה כדאי.

מפגש 7. נדל”ן תהליך של שיפוץ או בניית דירה, החל מבניית קירות, עבודות חשמל, אינסטלציה, טיח, ריצוף ועוד. דגשים חשובים על כל השלבים של שיפוץ הדירה משלב השלד ועד לקבלת המפתח; איך להוזיל את עלות השיפוץ בכ-20%; ואיך לבחור בעל מקצוע.

מפגש 8. איך להכפיל את מחזור המכירות בעסק שלך איך מגיעים ללקוחות נוספים; איך משווקים מוצר; דגשים על ניהול שיחה עם לקוח; איך הופכים פנייה שהתקבלה ללקוח מרוצה.

מפגש 9. עצמאות פיננסית – איך מגיעים לעצמאות פיננסית; איך כסף מייצר כסף; ואיך מרוויחים וחוסכים עוד אלפי שקלים כל חודש.

מפגש 10. עצמאות כלכלית – איך מגיעים לעצמאות כלכלית; איך דואגים שכל שקל שחסכנו יושקע בתבונה וייצר לנו עוד כסף; תכונות של אנשים עשירים.

 

מרצה הקורס – מור קורן, בעל תואר שני במתמטיקה ובמדעי המחשב בהצטיינות, עם ותק של יותר מ-20 שנה בתחום הלימודים, הבורסה והשקעות בנדל”ן.

 

להלן טבלה המתארת הכנסה חודשית ממוצעת מעבודה או מעסק שבו אני עובד, מהשקעה במדדי הבורסה ומנדל”ן לפי שנים!

הכנסה פסיבית חודשית מהשקעה במדדים מובילים בבורסה – סכום הפקדה ראשוני של 100,000 שקלים עם תשואה שנתית ממוצעת של כ-20% (כ-15% נטו לאחר מס), ובמקביל השקעה של כ-300,000 שקלים בנדל”ן. העמודה השמאלית בטבלה מראה את סכום ההכנסה הממוצע החודשי הסופי לאחר 3, 5, 7, 10 ו-20 שנה בהתאמה.

הכנסה חודשית מ- משכורת בורסה נדל”ן סה”כ הכנסה
אחרי 3 שנים 13,000 1,800 0 כ-14,800 שקל
אחרי 5 שנים 15,000 2,500 0 כ-17,500 שקל
אחרי 7 שנים 18,000 3,300 0 כ-21,300 שקל
אחרי 10 שנים 18,000 5,000 3,000 כ-26,000 שקל
אחרי 20 שנים 20,000 10,000 8,000 כ-38,000 שקל

 

לסיכום: רוב חיינו אנחנו עובדים בשביל להרוויח כסף. אני ממליץ לך לעצור לרגע את המרתון היומיומי המטורף שאתה נמצא בו ולחשוב איך אתה יכול להכפיל את הכסף שלך באמצעות מדדי הבורסה בלי לעבוד ובלי לקחת סיכונים מיותרים! חובה לדעת שניתן ללמוד בקלות איך להגיע לתשואה של כ-20% בממוצע כל שנה! אני רוצה לשתף אותך: לי לקח יותר מ- 10 שנים להבין איך להכפיל כל סכום פי 2 כל 5 שנים מהשקעה במדדי הבורסה באמצעות השקעה של כ-2 דקות ביום!

אתה מוזמן להשאיר פרטים ואני אסביר לך חינם, על כוס קפה, איך לעשות תשואה ממוצעת של כ-10% בממוצע כל שנה בהשקעה במדדי הבורסה כיום. בטווח הארוך, זוהי ההשקעה עם הכי פחות סיכון, שנותנת תשואה ממש טובה לכסף שלך. כדאי שתפנים: זה הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב!