קורס נדל”ן

קורס נדל”ן יזמות והשקעה בנוי כך, שכל מי שירצה לעסוק בתחום, יוכל לעשות זאת בקלות ובהצלחה מרובה. בקורס נדל”ן נלמד בעיקר איך להכפיל ולשלש את ההון שלנו באמצעות השקעה בנדל”ן במינימום סיכון. נלמד איך השקעה היום, של כ-300 אלף שקלים בנכס מניב, תגיע בעוד כ-10 שנים לכ-750 אלף שקל. אם נחזור על השקעה דומה בנדל”ן, ונחכה בסבלנות כ-10 שנים נוספות, יצמח הסכום בעוד כ-20 שנה ל-1,800,000 שקלים.

רוב האנשים מקדישים לעבודה את מיטב שנות חייהם על מנת לקיים את עצמם ואת משפחתם בכבוד. כיום רוב הציבור לא גומר את החודש בגלל יוקר המחיה שרק עולה עם השנים.

קורס יזמות והשקעות בנדל”ן נועד להעניק לכל אדם את האפשרות להגדיל ולהרחיב את הכנסותיו מתוך מחשבה על העתיד, על ידי חיסכון קבוע, במשך כמה שנים, של חלק מההכנסה שלו. בעזרת ההון שאנו צוברים נוכל לקנות נכס מניב ולמנף את הכסף שלנו באמצעותו. כך תהיה לנו הכנסה פסיבית קבועה של כמה אלפי שקלים כל חודש! בדרך זו המוטיבציה שלנו לחסוך כל חודש תעלה, כשאנו יודעים איך להכפיל ולשלש את הכסף שלנו באמצעות נדל”ן, ולגרום לכסף לעבוד בשבילנו.

רקע

אחד מאפיקי ההשקעה היציבים כיום במשק הוא השקעה בנדל”ן מניב. יחד עם זאת, כמו בכל תחום, יש ללמוד את הנושא לעומק לפני שמתחילים להשקיע בו. השקעה בנכס מניב בארץ או בעולם מבלי לבדוק בצורה מעמיקה האם מחיר הנכס אכן שווה את ההשקעה היא הימור מסוכן! כמו שבבורסה ניתן בקלות להרוויח עשרות אחוזים מקניית נייר ערך, באותה נשימה אפשר להפסיד את רוב ההשקעה! לכן מומלץ, לפני שאתה משקיע את ההון שלך בתחום חדש, כדאי לך ללמוד כמה שיותר על התחום שאתה רוצה להיכנס אליו.

קורס נדל”ן – למי זה מתאים

הקורס מתאים לכל מי שרוצה ללמוד איך להשקיע וליזום בתחום הנדל”ן, איך להכפיל ולשלש את הכסף באמצעות נדל”ן מניב ואיך לייצר הכנסה פסיבית.

הקורס מתאים גם לבעלי ניסיון בנדל”ן וגם למי שעדיין אין לו שום ידע בתחום ורוצה לעסוק בו.

קורס נדל”ן – תוכן ולוח זמנים

מרצה: מור קורן  |  3 מפגשים, שעות 17:15 עד 21:00 |  כתובת: דרך השלום 7 קומה 3 תל-אביב

מפגש ראשון: איך מתחילים תהליך של קניית דירה, מה חייבים לבדוק בנכס נדל”ן לפניי קנייה, מי מוכר דירה במחיר נמוך ואיך להשיג דירה במינימום מחיר ואיך מוכרים דירה במחיר מקסימלי, איך מנהלים משא ומתן, איך הופכים נכס ב-300 אלף שקל ל-750 אלף שקל לאחר כעשר שנים. התנהלות עם שוכרים, איך לכתוב חוזה עם שוכר.

מפגש שני: שיפוץ של חדר אמבטיה – איך מתחילים ואיך בודקים עלויות, דגשים בהסכם העבודה עם בעלי המקצוע, איך להוזיל בעשרות אחוזים את עלות האביזרים הדרושים בחדר רחצה (מקלחון, כיורים, ברזים ועוד), השכרת דירה, אילו בדיקות כדאי לעשות לפני שחותמים חוזה עם שוכר, דגשים בחוזה עם שוכר, איך לבדוק אם עסקת נדל”ן משתלמת בחו”ל ולמי וממה חובה להיזהר.

מפגש שלישי: כל השלבים בתהליך שיפוץ דירה או בניית בית פרטי, החל מבניית קירות, הריסות, עבודות חשמל ואינסטלציה, טיח, ריצוף, מטבח, צבע ועוד. דגשים חשובים על כל שלב בבנייה או בשיפוץ הדירה החל משלב השלד ועד לגמר השיפוץ וקבלת המפתח. איך להוזיל את עלות השיפוץ, ואילו בדיקות כדאי לעשות בכל שלב.

 

תלמידים מספרים:

ניב ברק: “למדתי כלים חשובים על תחום הנדל”ן, איך להשקיע בנדל”ן, אילו בדיקות צריך לעשות לפני שקונים נכס ובנוסף, את כל השלבים של בנייה או שיפוץ דירה”.

אריאל יצחקי: “מור קורן מרצה מעולה, הוא מעביר את השיעורים בצורה שפשוט כיף לשמוע, היה שווה להגיע ולהקשיב לכל מילה! אין לי ספק שאני אכפיל את הכסף שלי באמצעות השקעה בנדל”ן”.

דניאל ברק: “לומדים בדיוק את מה שצריך על תחום הנדל”ן, איך קונים דירה במחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק ואיך משפצים. אין לי ספק שהכלים שלמדתי יעזרו לי בעתיד”.

אביטל חדד: “מור קורן הוא מורה מקצועי ובעל ניסיון של שנים בתחום הנדל”ן. הכל הוסבר בצורה ברורה ונעימה עם ספר מפורט כך שאוכל להשתמש בעתיד בכלים שלמדנו בקורס”.

עמית מסורי: “הפכתי מילד תמים בתחום הנדל”ן לבוגר עם מחשבה אמיתית על קניית נכסים מניבים ועצמאות כלכלית! מיותר לציין שהקורס מומלץ בחום!”

אוראל אדרי: “קל להחזיר את התשלום על הקורס דרך השקעה בנדל”ן וחיסכון בעלויות השיפוץ!”

שיאל דוקרקר: “הקורס מסביר בדיוק את מה שצריך לדעת בתחום. מומלץ להגיע בגיל צעיר על מנת לנצל את הידע של מור קורן. חבל לחוות נפילות בחיים אם ניתן להימנע מהן”.

ההמלצה של מור קורן: כדאי להשקיע במקביל חלק מההון הפנוי בעסק רווחי וחלק בבורסה ובנדל”ן. השקעה נבונה בשלושת התחומים לאורך זמן תניב לכם ברוב המקרים הכנסה קבועה ויציבה על בסיס חודשי. במצב כזה, גם אם אחת מההשקעות לא תכניס כסף בחודש מסוים, עדיין תהיה לכם הכנסה משני מקורות שונים. לא כדאי להתבסס רק על הכנסה ממקור אחד!