קורס השקעות בשוק ההון

עולם המסחר בשוק ההון מיועד לכל אדם שרוצה לרכוש ידע פיננסי ולהשקיע באופן עצמי ולא באמצעות יועץ או בית השקעות. הקורס מאפשר לקבל ידע פרקטי בניירות ערך, במדדים מובילים ובסוגי המוצרים שיש בשוק במטרה לייצר הכנסה חודשית נוספת.

בזמן שהריבית בבנק שואפת לאפס, מומלץ לכל אחד ללמוד על אפשרויות ההשקעה בשוק ההון. כל מי שרוצה יכול ללמוד בקלות על מגוון המוצרים והסיכונים שקיימים בשוק ההון בין אם הוא משקיע לטווח הקצר במטרה להיות סוחר יומי או משקיע לטווח הארוך. כדאי ללמוד איך להשקיע, האם שווה לקחת סיכון ולקנות מניה בודדת או ללכת על בטוח ולהשקיע במדד מוביל, איך בוחרים מדד מנצח, והכי חשוב: מתי כדאי לקנות ומתי למכור על מנת לקבל תשואה מקסימלית.

כדי להשקיע ולהרוויח בשוק ההון צריך להבין מהי בורסה, מיהם השחקנים הפועלים בשוק, האם כדאי להתייעץ עם יועץ ההשקעות בבנק, צריך להכיר את בתי השקעות בישראל ובעולם, מה הם הגורמים לעליות וירידות החדות בשווקים, איפה כדאי לפתוח חשבון כדי לחסוך בעמלות ותכלס, במה הכי כדאי להשקיע על מנת לקבל תשואה מקסימלית מבלי לסכן את הכסף שלך.

בהשוואה לאפיקי השקעה אחרים, כמו נדל”ן ועסקים שבהם ניתן לקבל תשואה שנתית ממוצעת בין 3% ל-10%, השקעה במדדים מובילים לאורך שנים תאפשר למשקיע לקבל תשואה הרבה יותר גבוהה – בין 15% ל-20% בממוצע כל שנה. אז למה אתה מחכה? למד בהקדם להשקיע ותגלה בעצמך איך כסף מייצר עוד כסף! כדאי שתפנים: האלטרנטיבה של השארת הכסף בבנק שוחקת את הערך שלו.

למה ללמוד קורס השקעות בשוק ההון אצל מור קורן?

חשוב לי להבהיר, שום קורס מאלה הקיימים בשוק לא המציא את הגלגל. איך להשקיע במניות ולנתח ערך של חברות, את זה רוב הקורסים מלמדים. כדאי שתפנים, השקעה במניות בודדות מסוכנת, עובדה שרוב המשקיעים שלמדו בקורסים השונים מפסידים כסף! אני, מור קורן, לא מוכן שאף לא תלמיד אחד שלי יפסיד, לכן החלק העיקרי של הלימוד בקורס הוא השקעה במדדים מובילים והכפלת המדדים. כך המשקיע מקטין את הסיכון להפסד בטווח הקצר וממקסם את הסיכוי לרווח בטווח הארוך.

מרצה הקורס – מור קורן, בוגר מצטיין תואר שני, מייסד ובעלים, הקים בשנת 2006 את בית ספר לפסיכומטרי ובשנת 2016 פתח את קורס ההשקעות המוביל בישראל. מור קורן משקיע בשוק ההון מגיל 16 ויש לו ניסיון של מעל 20 שנה בתחום. מור קורן הוציא לאור את הספר “מיליון שקלים בפחות מ-7 שנים”.