איך להיות עשירים – כל התורה על רגל אחת

הרבה תלמידים שואלים אותי אם אני יכול לגלות להם איך להפוך לעשירים, אבל ממש בקצרה. תשובתי תמיד היא: קודם כל אתה חייב להפנים – אין קיצורי דרך! אל תתעצל, קרא את הספר “מיליון שקלים בפחות מ-7 שנים”! אני אישית קראתי הרבה ספרים שמצהירים בכותרות מפתות מהי הדרך אל העושר. ברוב המקרים, לא הרגשתי שהספר באמת תורם לי!

איש עסקים על רקע של שטרות כסף

אם קראת את כל הספר והשתתפת גם בקורס של מור קורן, ובעקבות זאת קיבלת החלטה לעשות שינוי אמיתי בהתנהלות היומיומית, בחשיבה יצירתית איך להשיג לקוחות נוספים, בקניית נכסים בחלק גדול מההכנסה שלך על בסיס קבוע – כל הכבוד לך! אתה בדרך הנכונה! אז למרות הפתיח שכתבתי, בכל זאת אסכם על רגל אחת את הדרך אל העושר.

אתה מקבל את אחת ההחלטות החשובות בחיים שלך ובוחר לעסוק במקצוע שאתה מרגיש אליו תשוקה ומסוגל לעסוק בו גם אם לא ישלמו לך הרבה כסף. במצב זה תהיה מסוגל לעבוד במקצוע הרבה שעות ביום לאורך שנים.

אתה בודק אם בעוד 20 שנה המקצוע שבחרת או השירות שאתה נותן יהיו עדיין רלוונטיים ואנשים יהיו מוכנים לשלם עליהם. אתה מתאמן כמה שצריך עד שאתה הופך למקצוען בתחום שלך ואז יוצא לדרך עצמאית ופותח עסק. אתה מוכן לעבוד קשה לאורך שנים. שום דבר לא בא בקלות, כל ההתחלות קשות!

פוקוס – התרכז בדבר אחד. אל תעשה כמה דברים באותו זמן. כלומר, התרכז בעסק שלך עד שיהפוך למושלם ואז התרחב. קשה, ולא מומלץ, לפתוח כמה עסקים במקביל.

היה יצירתי – חשוב על רעיונות חדשים איך לעשות יותר כסף בתחום שלך או בתחומים אחרים.

דחף את עצמך – אף אחד לא יקדם אותך, זהו התפקיד שלך. להיות ביישן זה לא עובד! גם לא להסתתר מאחורי העובדים. עמוד תמיד בפרונט. אל תחשוב שאתה לא מספיק חכם, לא מוצלח, לא יכול להצליח… סלק מהר את המחשבות המחלישות האלה וחשוב חיובי! הרי אם בחרת במקצוע שאתה אוהב, יש לך הרבה ניסיון ואתה חושב כל הזמן איך לבצע אותו יותר טוב – ברור שאתה תותח! אתה חייב להאמין בעצמך!

למד להקשיב – היה רציני, שאל שאלות וכך תדע לפתור גם בעיות של אחרים.

עבודה בצוות – אתה חייב להקיף את עצמך בצוות מקצועי של אנשים איכותיים שיאמינו בך ובעסק שלך לאורך שנים. ברוב העסקים יש צורך בכמה חודשים עד שהעובד יודע היטב את העבודה, ואם לאחר חצי שנה העובד מפסיק לעבוד, הוא גורם לעצמו ולעסק נזק אדיר. ברוב המקרים, הכשרה של עובד עולה עשרות אלפי שקלים! קשה ולא מומלץ לפתוח עסק ולהסתמך על עצמך בלבד.

למד מטעויות – הרבה אנשי עסקים טובים נכשלו כמה פעמים. למד להפיק לקח מהכישלון ותבין שזהו חלק מהדרך להצלחה.

התמדה – התמדה היא אחת התכונות החשובות להצלחה! אתה לא יכול להגיד “אני רוצה להצליח” רק במילים. זה לא עובד. אתה מתמיד במעשים וברור שבסוף הדרך תצליח!

לסיכום: הכסף לא גדל על העצים הוא גדל בעבודה, בבורסה ובנדל”ן. אם תלמד לייצר כסף רק מעבודה, אתה תעבוד כל החיים! לא יהיה לך רגע דל! קרא את המאמר איך להיות עשירים ולמד לעומק את שלושת התחומים האלה ותגלה בעצמך שכסף מייצר כסף!

צור קשר

לשיחת חינם הקלד מספרך

מרצה הקורס: מור קורן

מור קורן הוא בוגר מצטיין בעל תואר שני במדעי המחשב, כותב ומחבר ספרי לימוד לפסיכומטרי. בשנת 2006 החליט מור קורן לפתוח בית ספר לפסיכומטרי כשלנגד עיניו מטרה אחת: לבנות קורס הכנה לפסיכומטרי ברמה גבוהה, שבמסגרתו יוכל כל תלמיד להתקדם בקצב שלו ולקבל את כל הכלים שיעזרו לו להצליח בבחינה הפסיכומטרית…

למור קורן, מייסד ומנהל בית הספר, יש תואר MA בהצטיינות במדעי המחשב. הניסיון שלו בהוראה כולל יותר מ-20 שנה, שבהן לימד במוסדות אקדמיים, כמו אוניברסיטת בר-אילן ושנקר ובמכללת תל-אביב.

השקפתו של מור קורן: כל אחד יכול להגיע לעצמאות כלכלית – אל תתפשר על העתיד שלך!
קרא עוד