התכונות של אנשים עשירים

1.אנשים עשירים הם חרוצים ועובדים כ-12-10 שעות ביום. נצל את הזמן כל עוד אתה צעיר ואין לך ילדים. ברגע שיש ילדים בתמונה, יהיה לך קשה מאוד לעבוד את אותו מספר שעות ולהשקיע את מרבית שעות היום בעבודה. נצל את הזמן ואת האנרגיות שלך כשאתה צעיר כדי לעבוד שעות נוספות ודאג להרוויח בהתאם להשקעה שלך!

2.אנשים עשירים הם שחקנים מעולים. כל העולם במה והאנשים הם השחקנים! שחקן מעולה מרוויח מאות אחוזים יותר משחקן פשוט! כדאי לך לשפר את כישורי המשחק שלך. חלק גדול מהלקוחות סוגרים עסקה על פי הרגש. לכן חובה עליך ללמוד איך להתחבר לרגש של הלקוחות שלך.

3.אנשים עשירים יודעים לקבל החלטות מהר. החיים הם רכבת הרים. יום אחד אתה למעלה, בעל עסק מצליח, מרוויח יפה, מאות לקוחות פונים אליך ואתה מרגיש בעננים, ויום אחד הגלגל מסתובב – העסק שלך פחות רווחי, לקוחות רבים עזבו אותך וההוצאות בבית מצטברות דווקא בזמן הכי פחות מתאים! אתה חייב לחשוב בצורה מדויקת איך אתה מקבל החלטות בזמנים קשים ויוצא מהם בצורה הטובה ביותר. לכן, אם נפזר את ההשקעות שלנו על פני כמה תחומים, יהיה לנו קל יותר להיחלץ מתקופות קשות בחיים. זה עלול לקרות לכל אחד!

4.אנשים עשירים שולטים ביצרים שלהם. העולם מלא פיתויים והם ילכו ויגדלו עם השנים. חובה עלינו לשלוט בדחף לבזבז כסף ולא להתרשם מהרכב החדש של החבר או מהשכן ששיפץ את הבית. כדי להגיע לעצמאות כלכלית מהר ככל האפשר, אני חייב לחיות בצניעות, לדעת לאן הולך כל שקל שהרווחתי ולהתמקד בקניית נכסים ולא בנטלים.

5.אנשים עשירים לא פוחדים לקחת סיכונים. דבר אינו ודאי בחיים שלנו! מה שבטוח הוא שאם לא נשקיע את הכסף שלנו, לא יקרה שום דבר ורוב הסיכויים שנמשיך לעבוד כל החיים! אין עשיר שלא לקח בחייו סיכונים. עם זאת ברור שהסיכון חייב להיות מחושב וכל עסקה שעושים צריך לבדוק בצורה הטובה ביותר כדי שהסיכון להפסד יהיה קטן ככל האפשר.

6.אנשים עשירים אוהבים ללמוד דברים חדשים. העולם מתקדם בצעדי ענק. לא משנה מה אני עושה היום, ברור שבעוד כמה שנים אצטרך להתאים את עצמי לשינוי שהסביבה מכתיבה. לכן מומלץ ללמוד כמה שעות בכל שבוע ולהתקדם. המידע כיום נגיש וזמין הוא נמצא ברשת 24 שעות ביממה.

7.אנשים עשירים דבקים במטרה. אתה צריך להיות בעל משמעת עצמית גבוהה, כושר התמדה ואורך רוח. כדי לפתח עסק מצליח דרושים כמה חודשים טובים ואולי אפילו כמה שנים. אתה חייב להכין את עצמך להשקעה לטווח ארוך.

8.אנשים עשירים הינם יצירתיים. בחיים יש עליות וירידות, אתה צריך לדעת לקבל החלטות בשעת לחץ. ייתכן שפתחת עסק ואתה רואה אחרי כמה שבועות שהוא לא מתרומם ומצריך שינוי בהקדם. למד מהטעות שעשית ונסה למנף את העסק שלך לעסק מצליח יותר. עשה את השינוי הנדרש בהקדם האפשרי ומזער נזקים! אסור לוותר ולהרים ידיים בקלות, אך צריך גם לזכור: אנחנו בני אדם, מותר לטעות!

9.אנשים עשירים מאמינים בעצמם. אם לא אאמין בעצמי, אף אחד לא יאמין בי. ברגע שאני מאמין בעצמי, אני מקרין זאת לסביבה שלי, ללקוחות ולעובדים שלי. אני חייב שהעובדים שלי יאמינו במוצר שהם מוכרים. קשה מאוד למכור ללקוח מוצר שלא מאמינים בו. לכן מומלץ שהעובדים שלך יתנסו במוצר, יכירו אותו היטב ויאמינו בו, כך שיוכלו להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר ללקוחות שלך!

10.לאנשים עשירים יש המון סבלנות! זה תהליך של שנים! חלק גדול מהעשירים עשו את ההון שלהם לאחר שעבדו קשה כמה שנים טובות. חלקם נכשלו בכמה עסקים ורק לאחר ניסיונות אחדים הצליחו בענק. חלק גדול מהם התחילו מאפס והצליחו בגדול. אם הם הצליחו, גם אתה יכול! אסור להתייאש!

 

 

צור קשר

לשיחת חינם הקלד מספרך

מרצה הקורס: מור קורן

מור קורן הוא בוגר מצטיין בעל תואר שני במדעי המחשב, כותב ומחבר ספרי לימוד לפסיכומטרי. בשנת 2006 החליט מור קורן לפתוח בית ספר לפסיכומטרי כשלנגד עיניו מטרה אחת: לבנות קורס הכנה לפסיכומטרי ברמה גבוהה, שבמסגרתו יוכל כל תלמיד להתקדם בקצב שלו ולקבל את כל הכלים שיעזרו לו להצליח בבחינה הפסיכומטרית…

למור קורן, מייסד ומנהל בית הספר, יש תואר MA בהצטיינות במדעי המחשב. הניסיון שלו בהוראה כולל יותר מ-20 שנה, שבהן לימד במוסדות אקדמיים, כמו אוניברסיטת בר-אילן ושנקר ובמכללת תל-אביב.

השקפתו של מור קורן: כל אחד יכול להגיע לעצמאות כלכלית – אל תתפשר על העתיד שלך!