כסף באינטרנט

יש לך כמה שעות פנויות ביום? מחפש הכנסה נוספת כל חודש? למד לעשות כסף באינטרנט. כיום יש מגוון רחב של אפשרויות, כמו כתיבת תוכן, מילוי סקרים, משחקים באינטרנט, תוכניות שותפים, צפייה בפרסומות ועוד… כל מה שצריך זה מחשב שמחובר לאינטרנט.

לפני שנקפוץ למים, אני ממליץ למי שחושב שיש כסף חינם באינטרנט לחשוב שוב. הוא טועה! כל תחום שתבחר לעסוק בו מצריך המון זמן למידה, לכן חשוב לדעת מראש כמה זמן ייקח ללמוד את התחום עד שתתחיל להרוויח בו והאם זה שווה את המאמץ!

עבודות שאפשר להרוויח בהן כסף באינטרנט

כתיבת תוכן 

עומדות לפנינו כמה אפשרויות להרוויח כסף מכתיבת תוכן.

אתר Smartet  מתווך בין סטודנטים שרוצים לקנות ולמכור עבודות אקדמיות.

אתר ubank מאפשר לפרסם עבודות אקדמיות ולהרוויח כסף בעבור כל רכישה.

אתר mentallica מאפשר לגולש שרוצה לשתף תוכן לפרסם מאמרים ולהיות שותף ברווחים.

כתיבת תוכן לקידום אורגני – כיום להרבה עסקים יש אתר אינטרנט. רוב בעלי העסקים פונים לחברות קידום שונות כדי שיקדמו להם את האתר ומשקיעים אלפי שקלים בחודש לטובת “קידום אורגני”. אחד הכלים הטובים שיקדמו את האתר הוא כתיבת תוכן איכותי. מי שיודע לייצר תוכן איכותי, עדכני ומעניין, ירוויח הרבה כסף.

איך וכמה מרוויחים – על מכירת עבודות אקדמיות משלמים החל מכמה מאות שקלים לעבודות פשוטות. הסכום יכול להגיע לאלפי שקלים על עבודות סמינריון לתארים מתקדמים.

על כתיבת תוכן משלמים בהתאם לרמת התוכן, מספר המילים וסוג התוכן שאנו כותבים. לדוגמה: בעבור עמוד שמכיל כ-350 מילים ניתן להרוויח החל מ-45 שקלים לעמוד ועד מאות שקלים לעמוד. זאת, תלוי בתוכן המאמר וברמת הכתיבה.

כתיבת בלוג

ניתן לבנות בלוג ולקדם אותו בתחום שמעניין אותנו. לא פחות חשוב – לוודא שיש ביקוש למידע שעליו אני כותב בבלוג.

יתרונות בכתיבת בלוג – ניתן לעבוד בזה מהבית, אפשר ללמוד בקלות איך לפתוח בלוג.

חסרונות בכתיבת בלוג – צריך להשקיע הרבה זמן בבנייה, בעיצוב, בהוספת תוכן איכותי ובקידום של הבלוג. יש צורך בהרבה סבלנות עד שמתחילים להרוויח כסף מהבלוג.

איך וכמה מרוויחים – ככל שהבלוג שלך יהיה פופולרי יותר, כך יותר עסקים ירצו לפרסם בו.

מילוי סקרים

יש מגוון רחב של אתרים שמוכנים לשלם לכם על מילוי סקרים באינטרנט. לדוגמה: פרויקט המדגם, iPanel, סקרנט, PanteView, panel4All, Blueberries, מכון ברנדמן ועוד…

איך וכמה מרוויחים – לפי סוג הסקר ואורך הסקר. חלק מהאתרים משלמים כסף וחלק משלמים בנקודות שבאמצעותן אפשר לקנות מוצרים מאתרים מובילים. מומלץ לבדוק, לפני שמתחילים למלא סקרים, כמה זמן לוקח למלא סקר והאם זה משתלם.

שיווק שותפים

יש המון חברות בארץ ובעולם שמוכרות מוצר או שירות. שיווק שותפים מאפשר למשווק למכור מוצר או שירות של כמה עסקים ולהרוויח עמלה על כל מכירה.

יתרונות – ניתן לעבוד בזה מהבית, זה תחום שיהיה בו צורך גם בעשור הבא, וככל שתתמקצע בתחום ותלמד איך להביא לקוחות במהירות ובזול, כך תרוויח יותר.

חסרונות – על מנת לשווק מוצרים בתוכניות שותפים, אתה צריך לפרסם ברשת. עדכון ופרסום המוצרים דורשים המון זמן והשקעה והרבה כסף ולכן צריך הרבה סבלנות עד שמתחילים להרוויח.

איך וכמה מרוויחים – כל חברה מתמחרת בצורה שונה. ניתן להרוויח לפי קליק, על כל משתמש שהשאיר פרטים באתר או על פי רכישה. ככל שתביא יותר תנועה לאתר ויותר אנשים יקנו את מוצרי החברה, תרוויח יותר.

משחקים ברשת

ניתן לשחק ולהרוויח כסף ממשחקים ברשת או למכור משחקים ברשת.

אתר פלאוורה מאפשר למשתמשים להרוויח כסף ממשחקים באתר.

אתר G2A מתווך בין קונים ומוכרים שמעוניינים לקנות או למכור משחקים.

איך וכמה מרוויחים – אתר פלאוורה מחלק בכל יום נקודות לחמשת השחקנים הטובים ביותר. לאחר צבירת נקודות ניתן להמיר אותן בכסף ולקבל את התשלום באמצעות PayPal . באתר A2G תקבל עמלה בעבור כל מכירה של משחק שהתבצעה על ידי גולש שהגיע דרכך לאתר.

צפייה בפרסומות

יש מגוון של אתרים PTC, שמשלמים כסף על כל צפייה של סרטון שמכיל פרסומת. בנוסף, אתה יכול להרוויח כסף על כל שליחה והזמנה של חבר, שגם הוא יצפה בסרטון.

איך וכמה מרוויחים – על כל צפייה מרוויחים עמלה. ככל שתראה יותר פרסומות ותשתף יותר חברים, שגם הם יצפו בהן, כך תרוויח יותר.

יתרונות – ניתן לעבוד בזה מהבית, זה תחום שלא מצריך שום ידע או הכנה מיוחדת. דרך פשוטה ומהירה להרוויח כסף.

חסרונות – עלול לשעמם מהר. שאל את עצמך, לפני שאתה מתחיל לצפות בסרטונים, כמה זמן אתה יכול לשבת ולצפות בסרטונים. אני, אישית, פחות ממליץ!

רשתות חברתיות

קהל היעד של הרבה עסקים נמצא ברשתות החברתיות פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר ועוד… ניתן ללמוד בקלות איך לנהל דף עסקי בפייסבוק ובאינסטגרם, לפרסם פוסטים ולגרום לגולשים ברשת החברתית להגיע אל הדף העסקי. כך העסק נחשף ללקוחות נוספים ולקהל יעד חדש.

איך וכמה מרוויחים – עלות ניהול דף עסקי בפייסבוק או באינסטגרם היא מ-750 שקלים ויכולה להגיע בקלות גם ל-4,000 שקלים. תלוי בגודל העסק ובמספר השעות שיש להקדיש לניהול הדף.

מתנות חינם

יש מגוון אתרים שמוכנים לתת לך מתנות חינם. המתנות שניתן לקבל הן בעיקר שירות חינם מנותן התוכן או הנחה בקנייה של מוצר באמצעות קופון.

להלן כמה דוגמאות:

אתר גרופון – אחד האתרים הגדולים, שמאפשר לכם לקבל הנחה משמעותית על מגוון שירותים ומוצרים, ממוצרי חשמל, חופשות, מסעדות ועוד. כל מה שצריך לעשות כדי לקבל את ההנחה זה להירשם לאתר, להתרשם ממגוון המוצרים והשירותים הקיימים בו ולרכוש את השירות או המוצר בהנחה משמעותית מהמחיר המקורי.

אתר GOOL – אתר המציע קורסים לסטודנטים במגוון רחב של מקצועות במחירים אטרקטיביים. אפשר להירשם לאתר ולקבל באופן חד-פעמי מתנה לצפייה בקורס למשך שבועיים.

אתר istudent  – אפליקציה המאפשרת לסטודנטים לקבל הנחות משמעותיות בכמה בתי עסק ברחבי הארץ. בתהליך הרישום יש צורך להעלות תעודת סטודנט או אישור לימודים. באפליקציה יש מגוון הנחות בתחום המזון, מחשבים, ציוד לימודי וכן מבחר של מורים פרטיים.

אתר matanotplus – האתר מציע מגוון מתנות חינם, כמו דוגמית קרם לגבר, דוגמית קרם לחות לאישה, משחת החתלה ועוד. את רוב המתנות אפשר לקבל באופן חד-פעמי. בנוסף, ברוב המקרים תידרשו להגיע לחנות או לבצע רישום שנמשך כמה דקות באתר.

יש אתרים נוספים שמציעים הנחות או דוגמיות של מוצרים חינם. חשוב שתבין: זמן שווה כסף! רצוי שתפנים, אין באמת מתנות חינם והמטרה העיקרית של המתנות היא להביא אותך לחנות או לחשוף אותך למוצרים חדשים כדי שתרכוש אותם.

לסיכום: יש עבודות שניתן להרוויח בהן כסף באינטרנט. לפני שאתה בוחר באחת האפשרויות אני ממליץ לך לקרוא את המאמר איך לבחור מקצוע. חשוב מאוד להתייחס ברצינות לבחירת המקצוע. בנוסף, אני ממליץ לחשוב רק לטווח הארוך. לרוב, רק בטווח של שנים ניתן להרוויח טוב ולהתפרנס בכבוד. כדאי לך לזכור: אין כסף קל!

צור קשר

לשיחת חינם הקלד מספרך