מדריך למשפץ – הקדמה

שוק הנדל”ן מתקיים בד בבד עם עולם השיפוץ. ועולם השיפוץ, כשמו כן הוא, עולם שלם שיש לדעת ולהכיר את דרכיו הגלויות ובייחוד את אלה הסמויות מן העין. כשאדם מחליט לצלול אל נבכי העולם הזה בפעם הראשונה, הנקודה שבה הוא מתחיל – מצויד בהחלטות ובתקוות לבנות בית או לשפץ דירה – יכולה לשאת אותו הרחק מתוכניותיו המקוריות הן מבחינת התכנון והן מבחינת התקציב.

 

כדי שהשיפוץ יתבצע בצורה הטובה ביותר, עליך ללמוד את כל שלבי השיפוץ ולדעת לתזמן אותם. כמו כן, אתה צריך לבחור בבעלי מקצוע טובים ולדעת להתנהל מולם.

 

עבודה נכונה, בהתאם לשלבים, ובדיקה של כל אחד מהשלבים במהלך השיפוץ יאפשרו לך למנוע תקלות וליהנות מהשיפוץ במשך שנים ארוכות.

 

למד לעומק על כל שלבי השיפוץ, החל משלב התכנון, שבירה והריסה, בניית קירות, בניית קיר גבס, חשמל, אינסטלציה, איטום, גז, מיזוג, טיח, ריצוף, חלונות, מטבח, דלתות פנים, דלת כניסה וצבע – ורק לאחר מכן התחל בשיפוץ.

 

ככל שתדע יותר על שלבי השיפוץ, כך תלמד להתייעל ותוכל לחסוך עשרות אלפי שקלים בעלות השיפוץ מבלי לפגוע באיכותו!

 

המדריך הזה נועד לך, המשקיע, כהכנה לקראת מה שצפוי לקרות בתהליך השיפוץ או הבנייה, והוא יוליך אותך בבטחה, צעד אחר צעד, במסלול המאתגר – והמספק – שבסופו יהיה לך בית חדש או מחודש שיניב לך הכנסה נוספת בדרך לחיים טובים ונוחים יותר.

קורס נדל”ן של מור קורן, ילמד אותך את כל השלבים של רכישת נכס להשקעה, החל מקניית דירה במחיר מציאה, שיפוץ והשבחה ועד השכרת הנכס. בקורס תלמדו עוד דברים חשובים שכל מי שרוצה להתמקצע ולהצליח בתחום חייב לדעת!