קורס נדל”ן

מועדי פתיחה קרובים: סניף נתניה 6/07/2022 (לימודי ערב)

  סניף תל אביב 12/07/2022 (לימודי בוקר / ערב)

תהליך של קניית דירה, מה חובה לבדוק לפני שקונים נכס נדל”ן ומי מוכר דירה במחיר מציאה.

תהליך שיפוץ של דירה, החל מבניית קירות, עבודות חשמל ואינסטלציה, ריצוף, מטבח ועוד.

השכרת נכס, אילו בדיקות כדאי לעשות עם שוכר חדש לפני שחותמים חוזה וממה חובה להיזהר.

איך השקעה של כ-300 אלף שקל בנכס מניב היום, תגיע בעוד כ-10 שנים לכ-750 אלף שקל.

כל החיים זה עליות וירידות! היום אתה יכול להיות בעל עסק מצליח או לעבוד בעבודה מתגמלת ומחר הגלגל יסתובב והעסק שלך ייסגר או שיפטרו אותך מהעבודה! נדל"ן מניב זו השקעה יציבה שמייצרת לך הכנסה קבועה שאתה יכול להסתמך עליה כל החיים.

https://financial-independence.co.il/wp-content/uploads/2020/11/icon_1.png

ממנפים את הכסף

קורס יזמות והשקעות בנדל”ן נועד להעניק לכל אדם את האפשרות להגדיל ולהרחיב את הכנסותיו מתוך מחשבה על העתיד על ידי חיסכון קבוע, במשך כמה שנים, של חלק מההכנסה שלו. בעזרת ההון שאנו צוברים נוכל לקנות נכס מניב ולמנף את הכסף שלנו באמצעותו. כך תהיה לנו הכנסה פסיבית קבועה של כמה אלפי שקלים כל חודש! בדרך זו המוטיבציה שלנו לחסוך כל חודש תעלה, כשאנו יודעים איך להכפיל ולשלש את הכסף שלנו באמצעות נדל”ן, ולגרום לכסף לעבוד בשבילנו.

 

אחד מאפיקי ההשקעה היציבים כיום במשק הוא השקעה בנדל”ן מניב. יחד עם זאת, כמו בכל תחום, יש ללמוד את הנושא לעומק לפני שמתחילים להשקיע בו. השקעה בנכס מניב בארץ או בעולם מבלי לבדוק בצורה מעמיקה האם מחיר הנכס אכן שווה את ההשקעה היא הימור מסוכן! כמו שבבורסה ניתן בקלות להרוויח עשרות אחוזים בקניית נייר ערך, באותה נשימה אפשר להפסיד את רוב ההשקעה! לכן מומלץ, לפני שאתה משקיע את ההון שלך בתחום חדש, כדאי לך ללמוד כמה שיותר על התחום שאתה רוצה להיכנס אליו.

הקורס מתאים לכל מי שרוצה ללמוד איך להשקיע וליזום בתחום הנדל”ן, איך להכפיל ולשלש את הכסף באמצעות נדל”ן מניב ואיך לייצר הכנסה פסיבית.

הקורס מתאים גם לבעלי ניסיון בנדל”ן וגם למי שעדיין אין לו שום ידע בתחום ורוצה לעסוק בו.

חלק א’

מבוא להשקעות בנדל”ן

איך מתחילים תהליך של קניית דירה, מה חייבים לבדוק בנכס נדל”ן לפניי קנייה, מי מוכר דירה במחיר נמוך, איך להשיג דירה במינימום מחיר ואיך מוכרים דירה במחיר מקסימלי; איך מנהלים משא ומתן; איך הופכים נכס ב-300 אלף שקל ל-750 אלף שקל לאחר כעשר שנים; התנהלות עם שוכרים ואיך לכתוב חוזה עם שוכר.

חלק ב’

שיפוץ מקלחת

שיפוץ של חדר אמבטיה – איך מתחילים ואיך בודקים עלויות, דגשים בהסכם העבודה עם בעלי המקצוע, איך להוזיל בעשרות אחוזים את עלות האביזרים הדרושים בחדר רחצה (מקלחון, כיורים, ברזים ועוד); איך לבדוק אם עסקת נדל”ן משתלמת בחו”ל וממה חובה להיזהר.

חלק ג’

שלבים בשיפוץ הנכס

כל השלבים בתהליך שיפוץ דירה או בניית בית פרטי, החל מבניית קירות, הריסות, עבודות חשמל ואינסטלציה, טיח, ריצוף, מטבח, צבע ועוד; דגשים חשובים על כל שלב בבנייה או בשיפוץ הדירה החל משלב השלד ועד לגמר השיפוץ וקבלת המפתח; איך להוזיל את עלות השיפוץ ואילו בדיקות כדאי לעשות בכל שלב.

צור קשר

לשיחת חינם הקלד מספרך

תלמידים מספרים

הכירו את תלמידי הקורס