קורס השקעות בשוק ההון

מועדי פתיחה קרובים: סניף נתניה 16/05/2024 (לימודי ערב)

  סניף תל אביב 21/05/2024 (לימודי בוקר / ערב)

מהי בורסה, למה צריך בורסה ומה נסחר בבורסה; איפה כדאי לפתוח את חשבון ההשקעות שיאפשר לך להשקיע בבורסה.

איך מרוויחים כסף בקניית ניירות ערך ומייצרים תשואה ממוצעת של כ-10%-15% נטו ויותר בכל שנה באמצעות השקעה במדדים מובילים.

איך ניתן להכפיל כל סכום פי 2 כל כ-5 שנים בהשקעה של 3-2 דקות ביום.

איך מזהים מגמות בשוק ההון, מתי כדאי לקנות ומתי שווה למכור על מנת למקסם רווחים בתיק ההשקעות.

בזמן שהריבית בבנק שואפת לאפס, מומלץ לכל אחד ללמוד על אפשרויות ההשקעה בשוק ההון. כל מי שרוצה יכול ללמוד בקלות על מגוון המוצרים והסיכונים שקיימים בשוק ההון בין אם הוא משקיע לטווח הקצר במטרה להיות סוחר יומי או משקיע לטווח הארוך. כדאי ללמוד איך להשקיע, האם שווה לקחת סיכון ולקנות מניה בודדת או ללכת על בטוח ולהשקיע במדד מוביל, איך בוחרים מדד מנצח, והכי חשוב: מתי כדאי לקנות ומתי למכור על מנת לקבל תשואה מקסימלית.

https://financial-independence.co.il/wp-content/uploads/2020/11/icon_2.png

כל מה שצריך לדעת כדי להתחיל להשקיע

כדי להשקיע ולהרוויח בשוק ההון צריך להבין מהי בורסה, מיהם השחקנים הפועלים בשוק, האם כדאי להתייעץ עם יועץ ההשקעות בבנק, צריך להכיר את בתי השקעות בישראל ובעולם, מה הם הגורמים לעליות וירידות החדות בשווקים, איפה כדאי לפתוח חשבון כדי לחסוך בעמלות ותכלס, במה הכי כדאי להשקיע על מנת לקבל תשואה מקסימלית מבלי לסכן את הכסף שלך.

https://financial-independence.co.il/wp-content/uploads/2020/11/icon_3.png

אפיק השקעה בעל פוטנציאל תשואה גבוה

בהשוואה לאפיקי השקעה אחרים, כמו נדל”ן ועסקים שבהם ניתן לקבל תשואה שנתית ממוצעת בין 3% ל-10%, השקעה במדדים מובילים לאורך שנים תאפשר למשקיע לקבל תשואה הרבה יותר גבוהה – בין 15% ל-20% בממוצע כל שנה. אז למה אתה מחכה? למד בהקדם להשקיע ותגלה בעצמך איך כסף מייצר עוד כסף! כדאי שתפנים: האלטרנטיבה של השארת הכסף בבנק שוחקת את הערך שלו.

חשוב לי להבהיר, שום קורס מאלה הקיימים בשוק לא המציא את הגלגל. איך להשקיע במניות ולנתח ערך של חברות, את זה רוב הקורסים מלמדים. כדאי שתפנים, השקעה במניות בודדות מסוכנת, עובדה שרוב המשקיעים שלמדו בקורסים השונים מפסידים כסף! אני, מור קורן, לא מוכן שאף לא תלמיד אחד שלי יפסיד, לכן החלק העיקרי של הלימוד בקורס הוא השקעה במדדים מובילים והכפלת המדדים. כך המשקיע מקטין את הסיכון להפסד בטווח הקצר וממקסם את הסיכוי לרווח בטווח הארוך.

מרצה הקורס – מור קורן, בוגר מצטיין תואר שני, מייסד ובעלים, הקים בשנת 2006 את בית ספר לפסיכומטרי ובשנת 2016 פתח את קורס ההשקעות המוביל בישראל. מור קורן משקיע בשוק ההון מגיל 16 ויש לו ניסיון של מעל 20 שנה בתחום. מור קורן הוציא לאור את הספר “מיליון שקלים בפחות מ-7 שנים”.

צור קשר

לשיחת חינם הקלד מספרך

תלמידים מספרים

הכירו את תלמידי הקורס